Formularz kontaktowy
Loading...
+48 22 104 00 44

Finansowanie samochodu w Car&More

Oferujemy elastyczne formy finansowania zakupu samochodu. Od Ciebie zależy czy postawisz na leasing, czy kredyt. Wiemy, że płatność gotówką za samochód to duży wydatek, który może ograniczyć Twoje inne plany. Dlatego, gdy wybierasz auto z Car&More, możesz samodzielnie ustalić kwotę wpłaty własnej. Sprawdź szczegóły!

Kredyt lub leasing jak abonament!

U nas stać Cię na więcej – spełnisz marzenia o wysokiej klasy, nowoczesnym aucie. Wyszukaj samochód, który Cię interesuje i zaplanuj, jaką ratę chcesz płacić za jego użytkowanie. Spłacając tylko utratę wartości pojazdu, możesz obniżyć swoje raty miesięczne nawet o 30-40% w porównaniu do tradycyjnego kredytu samochodowego lub leasingu. Dodatkowo dajemy Ci opcję wymiany samochodu po kilku latach na nowszy, dzięki czemu nasza oferta działa jak wynajem długoterminowy. To nie zachcianka, ale nowoczesne rozwiązanie, na jakie zasługujesz.

Co oferujemy:

W momencie zakończenia okresu umowy możesz skorzystać z 3 wariantów:

  1. Zwróć pojazd i – jeżeli chcesz – wymień go na nowszy.

  2. Spłać pojazd jednorazowo, jeśli chcesz go dalej użytkować. Już przy umowie wiesz, ile będzie to kosztować. Zero niespodzianek.

  3. Przedłuż okres finansowania i kontynuuj opłacanie miesięcznych rat.

Stać Cię na niezależność!

Leasing | Kredyt tradycyjny

Korzystając z naszej oferty Leasing | Kredyt tradycyjny, możesz pozwolić sobie na prawie-nowe, lepiej wyposażone auto. Już nie musisz kupować pojazdu, który naruszy Twoje oszczędności – z pewnością przydadzą się na inne cele. Zapewniamy atrakcyjne finansowanie samochodu, dzięki współpracy z wiodącymi partnerami finansowymi – szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

Co oferujemy:

Co jest lepsze – leasing czy kredyt na samochód?

Wybór pomiędzy leasingiem a kredytem powinien odbyć się po przeanalizowaniu Twoich potrzeb. W Car&More oferujemy zarówno kredyt na samochód, jak i niskie raty leasingu. Mamy rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz firm.

Zależy Ci na własnościowym aucie, bez żadnych ograniczeń? Postaw na kredyt! Zarezerwuj wybrane auto, a nasi eksperci pomogą dobrać atrakcyjną opcję kredytowania u jednego z naszych partnerów.

Cenisz elastyczność i możliwość zmiany? Sprawdź naszą ofertę leasingu. Samodzielnie ustalasz wysokość raty, wkład własny i czas trwania umowy. Po jej zakończeniu zdecyduj, czy chcesz wykupić samochód, czy zwrócić go bez dodatkowych kosztów.

Indywidualnie dobrane pakiety usług w Car&More!

Poznaj bogactwo pakietów Car&More. Dzięki nim dopasujesz usługi do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno ubezpieczenia, jak i gwarancje oraz serwis – tak, abyś mógł korzystać swobodnie z auta bez obaw o nieprzewidywalne sytuacji. Stale dodajemy nowe pakiety, dzięki którym wybór nowego samochodu i korzystanie z niego to czysta radość.

Roczna gwarancja w standardzie (z opcją rozszerzenia)

Wszystkie auta w standardzie objęte są minimum roczną gwarancją producenta lub równoważną gwarancją dostarczaną przez partnerów Car&More. Chcesz dłużej mieć pewność, że żadna uszczelka czy czujnik nie zepsują przyjemności z jazdy? Przy finansowaniu zakupu możesz rozszerzyć okres ochrony gwarancyjnej nawet do 36 miesięcy.

Dostępne opcje: 12- (bezpłatnie), 24- i 36 miesiące (odpłatnie).

Pierwszy przegląd w standardzie (z opcją rozszerzenia)

Pierwszego sprawdzenia auta dokonujemy my i jest to zawarte w każdej ofercie Car&More. Każdy samochód jest dokładnie zweryfikowany przez autoryzowanego dealera lub rzeczoznawców współpracujących z nami. Za przegląd nie płacisz nic dodatkowo – jest on zawarty w podstawowej racie.

W ramach weryfikacji samochodu wykonujemy kontrole pojazdu, przeglądy wymagane przez producenta, serwis olejowy i innych płynów eksploatacyjnych oraz filtrów. Wszystko by bezstresowo cieszyć się autem w pierwszym roku jego użytkowania.

Dostępne opcje: 12- (bezpłatnie), 24- i 36 miesięcy (odpłatnie), obejmuje tylko przeglądy producenckie.

Dostawa pod dom

Możemy za dodatkową opłatą dostarczyć Twoje nowe auto pod dom, jeżeli sobie tego zażyczysz. Odbieramy je od dealera, weryfikujemy jego stan techniczny, dokonujemy wszelkich formalności oraz transportujemy bezpiecznie pod Twoje drzwi. Cena usługi jest na tyle atrakcyjna, że ponad 90% klientów korzysta z tej właśnie opcji.

Dostępne opcje: usługa realizowana jednorazowo.

Pełna ochrona na drodze

Nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami. W ramach usług dodatkowych możesz wykupić także ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC i NNW. Współpracujemy z wieloma ubezpieczycielami, co gwarantuje niskie stawki, zwykle niedostępne na rynku. W pakiecie masz pełny spokój – zajmujmy się całym procesem likwidacji szkody.

Dostępne opcje: płatne jednorazowo (w cyklach rocznych) lub miesięcznie.

Opony letnie i zimowe bez troski

Czy wiesz, że zmiana opon na zimowe jest obowiązkowa w wielu krajach Unii Europejskiej? Wybierz opcjonalny pakiet dwóch kompletów nowych opon sezonowych. Zapewniamy wymianę oraz przechowanie ogumienia przez cały okres umowy.

Dostępne opcje: 36 miesięcy lub 60.000 km przebiegu – doliczane do miesięcznej raty.

Wsparcie w trasie

Nie każdą sytuację na drodze możesz przewidzieć. Awaria silnika czy uszkodzona opona nie muszą więcej spędzać Ci snu z powiek przed podróżą. Z opcjonalną ochroną assistance zawsze możesz liczyć na holowanie zepsutego auta oraz na pojazd zastępczy, gdy naprawdę będzie potrzebny.

Dostępne opcje: płatne jednorazowo (w cyklach rocznych) lub miesięcznie.


Masz pytania dotyczące finansowania samochodu? Sprawdź, o co najczęściej pytają klienci!

Co to jest finansowanie samochodu?

Finansowaniem samochodu nazywa się proces, w trakcie którego osoba lub firma korzysta z różnego typu płatności, aby nabyć pojazd. W ten sposób określamy leasing aut, kredyty czy zakup na raty.

Jak najtaniej sfinansować samochód?

Zazwyczaj najtańszą opcją sfinansowania auta jest wybór leasingu. Jeśli nie chcesz wykładać całej sumy na zakup wybranego model, skorzystaj z opcji oferowanych przez Car&More. Elastyczne raty, które działają jak abonament, dopasujesz do swoich możliwości.

Czy leasing obciąża zdolność kredytową?

Tak, leasing samochody wpływa na zdolność kredytową. Informacje dotyczące Twojego leasingu przechowywane są przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Jeżeli naruszasz warunki umowy, może mieć to wpływ na udzielenie pożyczki lub dokonania zakupu na raty.

Jak kupić auto, jak nie mam pieniędzy?

W Car&More wiemy, że nie zawsze dysponujesz gotówką na nowe auto, dlatego oferujemy elastyczne formy finansowania np. kredyt na samochód czy leasing dla osób prywatnych i firm.

Czym jest wykup samochodu w leasingu konsumenckim?

Leasing konsumencki zawierasz na określony czas. W momencie podpisywania umowy wpłacasz część wartości auta, kolejną część spłacasz w formie comiesięcznych rat. Jeżeli po upływie okresu leasingowania chcesz nabyć samochód na własność, dokonujesz wykupu, co wiąże się z wpłatą pozostałej wartości pojazdu. W Car&More w dniu podpisywania umowy wiesz, ile wyniesie suma wykupu.

Jak ubiegać się o finansowanie online?

W Car&More proces finansowania to zaledwie 5 etapów, które realizujemy w maksymalnie 14 dni. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model spośród naszej oferty, a następnie zarezerwujesz go. Doradca skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi przez cały proces online.

Jak sfinansować zakup samochodu na firmę?

Jeżeli chcesz kupić samochód na firmę, masz do wyboru kilka form finansowania. Najprostszą jest zakup za gotówkę, jeśli jednak nie masz możliwości – postaw na oferowane przez Car&More rozwiązania: kredyt lub leasing.

Kontakt

E-mail: kontakt@carmore.plTelefon: +48 22 104 00 44Pn.-pt. 9:00-17:00