Formularz kontaktowy
Loading...
+48 22 104 00 44

Dlaczego warto wybrać Car&More?

Samochody tylko od autoryzowanych dealerów

Nasza oferta składa się z ponad tysiąca ogłoszeń od ponad 100 autoryzowanych dealerów z całego kraju. Współpracujemy jedynie z najlepszymi, którzy oferują tylko sprawdzone auta. Zakup używanego pojazdu z komisu czy od osoby prywatnej często wiąże się ze stresem spowodowanym brakiem możliwości dokładnej weryfikacji technicznej samochodu. Czy nie jest powypadkowy? Czy zaraz nie ulegnie awarii? Z Car&More możesz zapomnieć o tym problemie!

Każdy pojazd, zanim trafi na platformę, jest weryfikowany pod kątem historii wypadkowej. Gwarantowany stan pojazdu to jedna z zalet, jaką rzadko spotkasz przy zakupie samochodu używanego. Większość oferowanych modeli objęta jest programami producenckimi, potwierdzającymi spełnienie rygorystycznych norm jakościowych. Zanim auto trafi do Ciebie, przechodzi dodatkowy przegląd. W przypadku wykrycia śladów ponadnormatywnego zużycia, dealer zobowiązany jest do dokonania niezbędnych prac serwisowych. Dzięki temu w dniu wydania unikasz jakichkolwiek niespodzianek i od razu cieszysz się jazdą.

Jazda próbna? To także nie problem! Wystarczy, że umówisz się z dealerem w dogodnym dla Ciebie terminie.

Znajdź model idealny – resztą zajmiemy się my!

Nasza praktyczna platforma umożliwia wyszukiwanie aut najpopularniejszych marek, takich jak: Skoda, BMW czy Audi. Bogata oferta pozwala na swobodne dobranie spośród zarówno małych miejskich modeli z nadwoziem typu Hatchback, jak i rodzinnych SUV-ów. Wszystkie szczegóły dotyczące wyposażenia znajdziesz na karcie produktu.

Chcesz sprawdzić, ile będzie Cię to kosztować? W każdym ogłoszeniu znajdziesz praktyczny kalkulator, dzięki któremu za pomocą intuicyjnych suwaków sprawdzisz wysokość miesięcznej raty, cenę wykupu, okresu umowy oraz opłatę wstępną. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a my zarezerwujemy auto dla Ciebie!

Więcej o leasingu i kredycie w Car&More: finansowanie samochodu.

Auto na abonament? Tak działa leasing w Car&More!

Współpracujemy jako autoryzowany partner z 5 wiodącymi bankami, firmami leasingowymi i CFM. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferowane przez nas finansowania pojazdów jest optymalne dla każdej transakcji oraz potrzeb klienta, a sam proces pozostaje szybki i sprawny. Co to oznacza dla Ciebie? Ciesz się z prawie nowego auta w wyjątkowo niskiej racie. Samochód przestaje być inwestycją na całe życie, możesz zmieniać go na nowy co kilka lat. W końcu stać Cię na niezależność!

Zostajesz czy zmieniasz?

Koniec umowy wyznaczasz Ty. Oznacza to, że tylko od Ciebie zależy, na jak długo wiążesz się z autem. Podobnie jak w przypadku abonamentu i wynajmu długoterminowego – po upływie określonego czasu decydujesz, czy chcesz zostać z wybranym modelem na dłużej, czy wymieniasz go na nowy. Samochód możesz zostawić w rozliczeniu bez żadnych dodatkowych kosztów lub wykupić po kwocie ustalonej z góry. Żadnych niespodzianek – nie zakładamy dodatkowej wyceny pojazdu w momencie wykupu. Wszystkie koszty poznajesz na samym początku.

Dbamy zarówno o finansowanie, jak i samochód!

Dlaczego warto wybrać właśnie Car&More? Tylko u nas skorzystasz z szerokiej oferty usług dodatkowych dla samochodów używanych. Zapewniamy spokój, przewidywalność kosztów i wygodę codziennego użytkowania. Współpracujemy z najlepszymi – począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych, przez dostawców przedłużonej gwarancji, ponad 700-punktową sieć serwisową, dostawców opon, po firmy logistyczne, rejestracyjne i wiele innych.

Z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać?

Szybki i przejrzysty proces na każdym etapie

Cenimy czas naszych klientów, dlatego w Car&More proces formalności zajmuje maksymalnie 14 dni. Szczególnie teraz, gdy na nowy samochód trzeba czekać ok. 8 miesięcy, wybór prawie nowego modelu jest lepszym rozwiązaniem. Nie czekaj – korzystaj z nowego nabytku w ciągu 2 tygodni!

Proces zakupu składa się z 5 etapów, w czasie których będą Ci towarzyszyć nasi wykwalifikowani doradcy.

Etap 1: Wybór pojazdu i finansowania.

Etap 2: Aplikacja finansowana i przygotowanie umowy.

Etap 3: Formalności transakcyjne.

Etap 4: Rejestracja i przygotowanie pojazdu.

Etap 5: Wydanie pojazdu do klienta.

Wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu.

Kontakt

E-mail: kontakt@carmore.plTelefon: +48 22 104 00 44Pn.-pt. 9:00-17:00