Formularz kontaktowy
Loading...
+48 22 104 00 44

Car&More – elastyczne finansowanie samochodów używanych

Jesteśmy jedną z największych w Polsce platform oferujących sprawdzone samochody używane z elastycznym finansowaniem od autoryzowanych dealerów. Tylko u nas możesz kupić wymarzony pojazd za kredyt przypominający abonament. Co to oznacza? W trakcie trwania umowy spłacasz jedynie część wartości pojazdu. Nie musisz inwestować w krótkim czasie środków wyliczanych na podstawie całkowitej wartości auta. Stać Cię na znacznie lepszy samochód, niż zakładasz!

Korzystamy z zaawansowanej technologii opartej o algorytmy sztucznej inteligencji oraz integrację z systemami wiodących instytucji finansowych. Pozwala nam to szybko zrealizować wszystkie formalności, a Tobie otrzymać samochód na raty dopasowane do Twoich możliwości. Szeroka oferta pakietów dodatkowych sprawia, że w ramach jednej comiesięcznej opłaty zyskasz usługi obejmujące wszystko, czego potrzebujesz. Dowiedz się więcej: finansowanie samochodów używanych.

Nasze motto brzmi: „samochód tak, jak chcesz”.

Doświadczony i pomocny zespół Car&More

Jesteśmy doświadczonym zespołem, którego celem jest urzeczywistnienie planów każdego klienta dotyczących nowego samochodu. Pomagamy znaleźć dopasowane do Twoich potrzeb auto i skonfigurować ratę miesięczną. Przeprowadzimy Cię przez całą ścieżkę zakupu przy absolutnym minimum formalności. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji i rozumiemy, że tylko najwyższa jakość usług zachęci Cię do powrotu przy kolejnej wymianie samochodu.

Przed stworzeniem Car&More zdobywaliśmy doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w przewodnich korporacjach motoryzacyjnych, finansowych i doradczych. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie proces wyboru i zakupu auta.

Tysiące samochodów do wyboru

U nas znajdziesz wyłącznie zweryfikowane oferty używanych samochodów, maksymalnie kilkuletnich, pochodzących od autoryzowanych dealerów i instytucji finansowych. Wśród modeli znajdziesz auta poleasingowe, które wyglądają jak z salonu! Wszystkie w bardzo dobrym stanie technicznym, bezwypadkowe i dostępne od ręki. Wybierasz z szerokiej oferty:

> 25

marek

> 100

autoryzowanych dealerów

> 1500

dostępnych pojazdów

Kontakt

E-mail: kontakt@carmore.plTelefon: +48 22 104 00 44Pn.-pt. 9:00-17:00