Formularz kontaktowy
Loading...
+48 22 104 00 44

Auta używane z gwarancją – dlaczego warto?

Przeczytaj w

10 min

blogpost

Zakup samochodu używanego nie należy do najłatwiejszych. Z jednej strony poszukujemy atrakcyjnej cenowo oferty, która zbytnio nie nadwyręży domowego budżetu. Z drugiej strony każdy z nas chce, by kupowane auto było w jak najlepszym stanie, sprawdzone i niezawodne. Czy istnieje sposób, by kupić pojazd tanio i pewnie? Oczywiście, wystarczy, że sięgniesz po samochody używane od dealera.

Auta używane z gwarancją – dlaczego warto?

Dlaczego sięgamy po samochody używane? Oczywiście dla wielu najważniejszym powodem będzie niższa cena – wybór kilkuletniego samochodu pozwala na spełnienie swoich marzeń o aucie nawet osobom posiadającym niewielkie środki lub po prostu na kupno samochodu wyższej klasy, gwarantującego większe bezpieczeństwo i komfort podróży. Coraz więcej osób poszukuje samochodów używanych ze względów ekologicznych – świadomie decydując się na nabycie używanego pojazdu, by zredukować ilość produkowanych nowych samochodów i tym samym zmniejszyć pozostawiany ślad węglowy. Znalezienie odpowiedniego i zadbanego egzemplarza może pozwolić na kilkuletnią bezproblemową eksploatację.

Kupno kilkuletniego samochodu z pewnej ręki oznacza więc znaczące oszczędności i spokojną kilkuletnią eksploatację – tak, jakby kupować nowe auto. Bardzo często 2- czy 3-letni egzemplarz może być wciąż aktualnie produkowanym modelem, do którego dostępnych jest mnóstwo części, a którego wygląd i design jest nadal bardzo atrakcyjny. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rezygnuje z kupowania nowego pojazdu, decydując się na mądrzejsze wykorzystanie swoich pieniędzy. Warunkiem jest jednak kupno sprawdzonego i sprawnego technicznie egzemplarza – najlepiej jeszcze z gwarancją producenta, która nierzadko sięga nawet 5 czy 7 lat. Warto wybrać auto z gwarancją od dealera, który odsprzedaje samochód.

Auto używane od dealera – sposób na pewny zakup

Wbrew pozorom u dealera znaleźć można nie tylko nowe samochody, ale także całkiem sporo egzemplarzy używanych – zwłaszcza gdy mowa o dealerach wyspecjalizowanych w oferowaniu aut używanych. Decydując się na zakup w takim miejscu, możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale również na solidne sprawdzenie każdego z oferowanych egzemplarzy. Np. w ofercie CarMore wszystkie oferowane pojazdy przechodzą dogłębny przegląd techniczny. Decydując się więc na takie auto używane z gwarancją, możesz mieć pewność, że samochód będzie długo i niezawodnie Ci służył – zupełnie tak, jakbyś zdecydował się na zakup nowego z salonu – z tą różnicą, że oszczędzasz sporo pieniędzy!

Jeszcze jedną zaletą wynikającą z zakupu samochodu używanego u dealera właśnie, jest możliwość skorzystania z atrakcyjnych form finansowania, które do tej pory kojarzone były głównie z fabrycznie nowymi samochodami. Każdy, kto choć raz próbował kupować używany samochód na raty od właściciela prywatnego, wie, jak skomplikowaną drogę ma do przejścia. Na szczęście kupując model od dealera, większość pracy jest wykonana za Ciebie – wszystko jest przygotowane, Tobie pozostaje jedynie złożyć podpis i czekać na dostarczenie auta. Mowa tu nie tylko o kredycie, ale również atrakcyjniejszych formach, jak leasing czy wynajem długoterminowy – bo właśnie takie oferty znajdziesz w CarMore. Zatem nie musisz decydować się na nowe auto, by skorzystać z możliwości zakupu na dogodnych warunkach.

Samochody używane z gwarancją – spełnienie marzeń bliższe niż kiedykolwiek

Jeśli więc marzysz o bezpiecznym, pewnym i solidnym samochodzie, to nie musisz czekać, zanim uzbierasz wystarczającą ilość pieniędzy na kupno nowego pojazdu z salonu. Nie musisz nawet decydować się na kredyt z wysokimi ratami. Wystarczy, że swój wzrok skierujesz ku samochodom używanym od dealera, by zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczne i komfortowe warunki podróży, unikając przy tym rujnowania rodzinnego budżetu. To proste i skuteczne rozwiązanie zyskuje ostatnio coraz więcej zainteresowania – już tysiące osób w naszym kraju nabyło w ten sposób swój kolejny samochód.

blogpost

Jak wygląda rejestracja samochodu używanego? Poradnik krok po kroku

blogpost

Poczuj się jak James Bond – czyli obowiązkowe technologie w nowych samochodach od 2022 roku

blogpost

Wybieramy samochód do miasta: automat czy manual?

Loading...

Kontakt

E-mail: kontakt@carmore.plTelefon: +48 22 104 00 44Pn.-pt. 9:00-17:00