Opel Astra 2023 року випуску

Opel Astra 2023

25 доступних авто

Пропозиції для Opel Astra 2023 доступні в лізингу вже від 611 злотих нетто на місяць*

Opel Astra на абонемент. Завжди від дилера, у бездоганному стані, з вигідним фінансуванням у формі кредиту або лізингу та привабливими додатковими пакетами.

Марка: Opel
Модель: Astra
Платіж
Паливо
25 пропозицій молодих вживаних авто
Opel Astra VI 1.2 T Elegance S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Elegance S&S

2023
34 660 km
Бензин
Хетчбек
130 к.с.
210 km/h
5.3 l/100km
9.7 s
738 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Elegance S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Elegance S&S

2023
44 725 km
Бензин
Хетчбек
130 к.с.
210 km/h
5.3 l/100km
9.7 s
685 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Edition S&S

2023
65 977 km
Бензин
Універсал
110 к.с.
199 km/h
5.3 l/100km
10.5 s
611 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T GS S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T GS S&S aut

2023
39 737 km
Бензин
Універсал
130 к.с.
210 km/h
5.5 l/100km
9.7 s
843 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Edition S&S

2023
64 822 km
Бензин
Універсал
110 к.с.
199 km/h
5.3 l/100km
10.5 s
653 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Edition S&S

2023
50 898 km
Бензин
Універсал
110 к.с.
199 km/h
5.3 l/100km
10.5 s
643 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut

2023
50 797 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
786 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut

2023
106 752 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.3 l/100km
10.2 s
644 PLNна місяць нетто
НОВИНКА
Opel Astra VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut

2023
55 892 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
762 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Edition S&S

2023
61 392 km
Бензин
Універсал
110 к.с.
199 km/h
5.3 l/100km
10.5 s
664 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut

2023
69 062 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
738 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut

2023
70 397 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
738 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Edition S&S

2023
61 260 km
Бензин
Універсал
110 к.с.
199 km/h
5.3 l/100km
10.5 s
678 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Edition S&S

2023
80 219 km
Бензин
Універсал
110 к.с.
199 km/h
5.3 l/100km
10.5 s
616 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut

2023
122 891 km
Дизель
Хетчбек
130 к.с.
208 km/h
4.3 l/100km
10.2 s
644 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut

2023
135 493 km
Дизель
Хетчбек
130 к.с.
208 km/h
4.3 l/100km
10.2 s
651 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Edition S&S

2023
79 000 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
199 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
712 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut

2023
62 621 km
Дизель
Хетчбек
130 к.с.
208 km/h
4.3 l/100km
10.2 s
739 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T GS S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T GS S&S

2023
89 990 km
Бензин
Хетчбек
130 к.с.
210 km/h
5.1 l/100km
9.7 s
690 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Business Edition S&S aut

2023
62 492 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
759 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI Elegance S&S aut

2023
68 312 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.3 l/100km
10.2 s
772 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.5 CDTI GS S&S aut 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.5 CDTI GS S&S aut

2023
19 859 km
Дизель
Універсал
130 к.с.
208 km/h
4.1 l/100km
10.2 s
831 PLNна місяць нетто
Opel Astra VI 1.2 T Business Edition S&S 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Opel Astra

VI 1.2 T Business Edition S&S

2023
77 997 km
Бензин
Універсал
130 к.с.
199 km/h
5.1 l/100km
9.7 s
766 PLNна місяць нетто
Інші роки випуску моделі Opel:

Opel Astra 2023 - компакт нового покоління

Opel Astra 2023 - це автомобіль сегмента C, який поєднує сучасну стилістику з практичним характером та комфортом використання. Модель доступна як у вигляді класичного хетчбека, так і у версії універсал, що дозволяє підібрати її під різні потреби водіїв. Opel Astra 2023 вирізняється динамічним силуетом та вивіреним салоном, який пропонує зручність як під час щоденної їзди, так і в довших подорожах. Це авто, ціна якого добре відповідає пропонованій якості та оснащенню.

Розміри та простір в Opel Astra 2023

За габаритами Opel Astra 2023 має довжину близько 4374 мм у версії хетчбек та понад 4600 мм у варіанті універсал. Ширина становить близько 1860 мм, а висота близько 1440 мм. Колісна база на рівні 2675 мм забезпечує відповідний простір для пасажирів, особливо в другому ряду сидінь. Багажник пропонує близько 422 літрів у хетчбеку та навіть понад 590 літрів у версії універсал, що робить цю модель дуже функціональною в щоденному використанні.

Двигуни та приводні можливості Opel Astra 2023

Opel Astra 2023 пропонує широку гаму силових агрегатів, що відповідають різним очікуванням водіїв. Серед бензинових двигунів доступний агрегат 1.2 Turbo потужністю 110 к.с. та 130 к.с. У пропозиції є також дизельний двигун 1.5 Diesel потужністю 130 к.с. Додатково модель доступна у гібридній версії plug-in, що пропонує системну потужність 180 к.с. або 225 к.с., що дозволяє динамічнішу їзду та нижчу витрату палива. Залежно від версії доступна механічна або автоматична коробка передач.

Комфорт та переваги Opel Astra 2023 року

Opel Astra 2023 забезпечує високий рівень комфорту завдяки сучасним технологічним рішенням та добре спроєктованому салону. Цифрові показники, інтуїтивна мультимедійна система та системи допомоги водієві підвищують безпеку та зручність під час їзди. Автомобіль керується стабільно, а підвіска добре справляється з нерівностями дороги. Важливою перевагою залишається також вигідна вартість експлуатації та широкий вибір кузовних та приводних версій.

Opel Astra 2023 доступна на Carmore.pl

Вживані моделі Opel Astra 2023 ви можете знайти на Carmore.pl із фінансуванням для кожного. У пропозиції доступні лізингові авто в дуже доброму технічному стані, які виглядають майже як нові, безаварійні та доступні одразу, що дозволяє швидко почати ними користуватися.