Audi Q7

Audi Q7

8 доступних авто

Пропозиції для Audi Q7 доступні в лізингу вже від 1 973 злотих нетто на місяць*

Audi Q7 на абонемент. Завжди від дилера, у бездоганному стані, з вигідним фінансуванням у формі кредиту або лізингу та привабливими додатковими пакетами.

Марка: Audi
Модель: Q7
Платіж
Паливо
8 пропозицій молодих вживаних авто
Audi Q7 50 TDI mHEV Quattro S Line Tiptr. 2021 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

50 TDI mHEV Quattro S Line Tiptr.

2021
119 000 km
Дизель
SUV
286 к.с.
241 km/h
7.1 l/100km
6.3 s
2 768 PLNна місяць нетто
Audi SQ7 TFSI Quattro Tiptr. 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

SQ7 TFSI Quattro Tiptr.

2023
63 722 km
Бензин
SUV
507 к.с.
250 km/h
12.3 l/100km
4.1 s
3 283 PLNна місяць нетто
Audi Q7 50 TDI mHEV Quattro Tiptr. 2024 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

50 TDI mHEV Quattro Tiptr.

2024
30 080 km
Дизель
SUV
286 к.с.
241 km/h
7.1 l/100km
6.3 s
2 865 PLNна місяць нетто
Audi Q7 45 TDI mHEV Quattro S Line Tiptr. 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

45 TDI mHEV Quattro S Line Tiptr.

2023
69 546 km
Дизель
SUV
231 к.с.
229 km/h
6.3 l/100km
7.1 s
2 162 PLNна місяць нетто
Audi Q7 55 TFSI mHEV Quattro S Line Tiptr. 2022 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

55 TFSI mHEV Quattro S Line Tiptr.

2022
85 854 km
Бензин
SUV
340 к.с.
250 km/h
8.1 l/100km
5.9 s
2 272 PLNна місяць нетто
Audi SQ7 TFSI Quattro Tiptr. 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

SQ7 TFSI Quattro Tiptr.

2023
125 737 km
Бензин
SUV
507 к.с.
250 km/h
12.3 l/100km
4.1 s
3 210 PLNна місяць нетто
Audi Q7 45 TDI mHEV Quattro S Line Tiptr. 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

45 TDI mHEV Quattro S Line Tiptr.

2023
111 200 km
Дизель
SUV
231 к.с.
229 km/h
6.3 l/100km
7.1 s
1 973 PLNна місяць нетто
Audi Q7 50 TDI mHEV Quattro Tiptr. 2023 - вживаний автомобіль в лізингу

Audi Q7

50 TDI mHEV Quattro Tiptr.

2023
70 000 km
Дизель
SUV
286 к.с.
241 km/h
7.1 l/100km
6.3 s
2 368 PLNна місяць нетто

Вживане Audi Q7 у лізинг чи в кредит, бо ви можете дозволити собі розкіш

Купівля великого й потужного позашляховика може стати одним із найкращих рішень. Якщо ви ведете власний бізнес або шукаєте комфортне авто для родини, неодмінно оберіть Audi Q7. Вживані моделі, доступні на нашому сайті Car&More, це перевіреніавтомобілі з низьким пробігомта привабливою формою фінансування, лізинг для компаній, споживчий лізинг або кредит.

Забезпечте собі максимальний комфорт подорожей завдяки сучасному оснащенню та чудовій якості виконання авто. Кожна з пропонованих моделей перевірена на технічну справність і охоплена гарантією виробника або рівнозначною, яку пропонує партнер Car&More.

Audi Q7, технічні характеристики. Що найважливіше?

Вживане Audi Q7, це автомобіль, який вирізняється насамперед габаритами, а також потужністю силових агрегатів. Технічні характеристики цього авто привертають увагу підприємців, а також приватних осіб головним чином завдяки:

  • великій потужності двигуна, найпотужніші генерують навіть понад 400 к.с.,

  • чималому об’єму багажника,

  • інноваційній підвісці,

  • повному приводу 4x4,

  • автоматичній коробці передач,

  • багатьом датчикам у стандарті: ABS, датчики тиску в шинах, асистент паркування,

  • автоматичному клімат-контролю.

Перш ніж зважитися на лізинг чи кредит на Audi Q7, неодмінно порівняйте цей автомобіль з іншими, доступними в нашій пропозиції. Ви також можете обрати не менш ефектні та продуктивні позашляховики марки BMW чи Mercedes.

Audi Q7, моделі у пропозиціях лізингу для компаній

Вживаний позашляховик Audi Q7 доступний у стандартній версії, пакеті S-Line та з різним оснащенням салону. Ці надзвичайно функціональні позашляховики можна обрати з дизельним двигуном 3.0 TDI на 231 або 286 к.с., а також з бензиновим двигуном 3.0 V6 та 4.0 V8 з потужністю понад 500 к.с. У випадку Audi Q7 лізинг вживаних моделей, це хороший варіант, щоб трохи заощадити. Варто пам’ятати, однак, що топові моделівживаних авто з опцією фінансування можуть коштувати навіть понад 5 тис. злотих нетто на місяць.

Audi Q7, розміри сучасного позашляховика

Розміри Audi Q7 задовольнять кожного фаната автомобілів. 508,6 см завдовжки, майже 200 см завширшки та неймовірна висота понад 1,7 м, це головні риси цього автомобіля. Такі великі габарити призводять до того, що єдиною конкуренцією для цього повнорозмірного позашляховика є моделі від Mercedes та BMW.


Часто задавані запитання:

Скільки коштує Audi Q7?

Вартість лізингу для вживаного Audi Q7, це витрата від 3 до понад 5 тис. злотих нетто на місяць. Нові автомобілі серії SQ7 безпосередньо від виробника коштують навіть понад 500 тис. злотих.

Audi Q7: який двигун обрати?

Важко однозначно визначити, який двигун для Audi Q7 найкращий. У випадку такого великого автомобіля варто подумати про більший двигун. Ви можете обрати, наприклад, агрегат 3.0 TFSI, V6 об’ємом 3,0 літра з турбонаддувом. Він досягає до 456 к.с.

Скільки палива споживає Audi Q7?

Звіти про витрату палива та відгуки користувачів вказують, що середня витрата Audi Q7 останніх поколінь становить від 7 до 14 літрів на 100 кілометрів.

Перегляньте також інші моделі Audi за 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 роки: